atelier caha | ATELIER
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
atelier-4

ATELIER

Günlük iş hayatındaki ihtiyaçların yanında haftasonu için de çok zengin bir casual koleksiyon sunan Atelier Çaha ürünleri, Muzaffer Çaha bünyesindeki ısmarlama atölyesinde yüksek işçilik ve kaliteli kumaş ve malzemelerle adet olarak sınırlı sayıda ancak çeşit olarak zengin bir şekilde hazırlanıp butik anlayışı ile müşterilerine sunuluyor.

Ayrıca dilendiği takdirde mevcut koleksiyon üzerinden Made-to-Measure servisi de verilmektedir. Bu sayede tercihleriniz ve ihtiyaçlarınız dikkate alınarak size özel kişiselleştirilmiş ürünleri deneyimleyebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Erkek giyiminde ısmarlama giyim, bir yaşam tarzı, bir felsefedir. Bu felsefe belli bir kültür ve birikim gerektirir. Kişinin sosyo-ekonomik yapısı, kariyeri, sosyal çevresi, beğenileri ve anatomik yapısı göz önüne alınarak alternatifler sunar.

Çizimle kağıda dökülen tasarımlar, kişiye özel kalıp çalışmasıyla modelleme aşamasına gelir, kesim ve dikim aşamaları mükemmel bir titizlikle kendini üstün el işçiliğine bırakır, bu aşamaların sonucunda ortaya her biri sanat eseri değerinde olan yıllar boyu giyebileceğiniz kostümler çıkar

atelier-2

Atelier Çaha markası Muzaffer Çaha kalitesini
genç müşterileri ile buluşturmak üzere yola çıktı

atelier-3

EL İŞÇİLİĞİ

Ismarlama Giyim ve Üstün Terzilik iki ayrı üretimdir. El İşçiliği burada devreye girer, Üstün Terzilik hizmeti aldığınızda tüm detaylardaki hafifliği ve imalat kalitesini hissedersiniz.

Sıradan bir ısmarlama giyimde işlemin yarısına yakını elde yapılırken, geleneksel terzilikte bu oran 70-80% lere kadar çıkar, özetle elbisenin yan parçaları hariç tüm detaylar elde iğne atılarak, puntolar geçilerek özenle dikilir, bu üstün el işçiliği kostümünüzün kalitesiyle birlikte uzun ömürlü kullanımını da artırır.

Atelier By Muzaffer Çaha

Atelier Caha markası Muzaffer Çaha kalitesini genç müşterileri ile buluşturmak üzere yola çıktı. Ürünler sene içerisinde iki kez sezonluk olarak hazırlanacak ve Gümüşsuyu’nda bulunan moda salonunda hazırlanan mağaza bölümünde müşterileriyle buluşacak. Kızı Melis Çaha tarafından tasarlanan koleksiyon Muzaffer Çaha’nın başında bulunduğu atölye tarafından üretilecek. Yine yüksek kaliteye sahip olacak ürünlerde tasarımın ön planda olduğu görülüyor.

Modern bir genç erkeğin giyim ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazırlanan koleksiyonda grilere ek olarak yeşil, bordo gibi sezon renkleri göze çarpmakta. Tek ceketlerin ağırlıkta olduğu parçalar hem gömlek&kravat kombinleriyle günlük iş hayatında hem de yine sezonun gözde parçalarından olan dik yaka ve diğer triko seçenekleriyle kullanılabilir.